Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony

  • 800 m²

Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony Dubai bevindt zich in de Sheikh Zayed Road wijk van de stad, op wandelafstand van 19 minuten van het winkelcentrum Dubai Marina en biedt een sauna voor gasten om in te ontspannen. Dit appartement van 800 m² ligt op slechts 800 meter afstand van het metrostation Jumeirah Lake Towers en op afstand van 3 km tot de golfbaan Address Montgomerie.

Deze accommodatie biedt een complete keuken.

De Torch ligt binnen 2 km van dit 1-badkamer appartement. Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony is gelegen op 40 minuten rijafstand van Business Bay Metro treinstation en binnen een paar straten van Big Boat tour start busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony Dubai
First Class Studio Luxe Serenity Retreat
Mobiele prijsaanbieding

First Class Studio Luxe Serenity Retreat

9.0
Schitterend 1 beoordeling
33 m van de accommodatie
USD 180 USD 162
per nacht
Simply Comfort Vacation Homes Rental Condor Marina Star, Dubai Marina
Mobiele prijsaanbieding

Simply Comfort Vacation Homes Rental Condor Marina Star, Dubai Marina

7.8
Goed 177 beoordelingen
41 m van de accommodatie
USD 131 USD 118
per nacht
Barsana - Sapphire 3Br Suite - Marina & Sea Views
Mobiele prijsaanbieding

Barsana - Sapphire 3Br Suite - Marina & Sea Views

200 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Mini bar

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 09:30 tot 23:59
    Uitchecken: van 10:00 tot 13:00
    Licentienummer2040183
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony te vinden?
      Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony is in de Sheikh Zayed Road wijk van Dubai gesitueerd, binnen 3 km van de golfbaan Address Montgomerie.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony?
      Populaire plekken in de buurt van Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony zijn onder andere het JBR Beach, de golfbaan Address Montgomerie, de Flying Cup.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Habibi Burger en Saarangaa Bhojan Shala restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Heeft het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt draadloos internet.
    • ❓
      Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony.
    • ❓
      Hoe groot is Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony?
      Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony heeft een totale oppervlakte van 800 m².
    • ❓
      Is er een zwembad in Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony?
      Ja, Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Futuristic Luxury Apartment, 360 Lake View Balcony Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten